Wydruki, Kraków

Przepiękna praca, wspaniała idea….

Może się wydawać, że tylko tyle trzeba, aby powstało coś niezwykłego. A jednak to nie wszystko, ponieważ, gdy pamięć zawiedzie, nie pozostanie już nic….
A przecież, to właśnie te idee, te krótkie chwile kształtują nasze życie, a czasem nawet osobowość.

Co robić zatem, gdzie szukać ratunku?

Wystarczy uwiecznić swoje myśli, chwilę, na papierze bądź zdjęciu, które w odróżnieniu do wspomnień, nie przeminą, pozostaną w naszych teczkach, na biurkach lub półkach.

Jednak czasem brak czasu lub zbyt duża odległość powodują, że rezygnujemy z ich uwiecznienia, te zaś giną samotnie w naszej pamięci.

Tak być nie musi, ponieważ jesteśmy w stanie zrobić wszystko za Was!
Nasza aktywność, dostępność i potrzeba niesienia pomocy zagwarantuję WAM, zarówno wydruk pliku, który można wysłać do nas drogą e-maliową, jak i możliwość płatności online w przypadku braku gotówki w portfelu. Jedyne czego wymagamy, to odbiór całego zlecenia o wyznaczonym terminie.

Zajmujemy się wydrukiem zarówno stron papierowych, jak i zdjęć lub książek. Dla lepszej komunikacji prosimy o pozostawianie w e-mailu swoich danych kontaktowych oraz wszystkich informacji, niezbędnych do wydruku, typu: wydruk kolorowy, czarno-biały, dwustronnie, jednostronnie, pionowo, poziomo, zbindowana praca bądź luźne kartki.

Nie martwcie się niczym! Zrobimy za Was całą robotę. O cenie całego zlecenia poinformujemy Was drogą e-mailową bądź telefoniczną ( w przypadku braku kontaktu drogą e-mailową).

Zapraszamy serdecznie! 🙂