Skanowanie, Kraków

Skanowanie

    „W przeszłość przenoszą nas wspomnienia, a w przyszłość – marzenia.”

~Herbert George Wells

    Każdy z nas posiada wspomnienia, czasem chcemy o nich zapomnieć, czasem tylko one trzymają nas przy życiu, ponieważ pomimo tego, że można zamknąć oczy na rzeczywistość, to nigdy nie uda nam się tego osiągnąć w przypadku wspomnień.

    Niejednokrotnie cofamy się pamięcią do chwil, których już nie ma i zdawać by się mogło, że nigdy nie wrócą, jednakże to właśnie one trwają przy nas nieprzerwanie, gdy wszystko inne gaśnie.

    Nośnikami wspomnień często są zdjęcia, stare dyplomy lub sytuację, które swój kąt znalazły w naszych umysłach. Jednak to co na papierze, fotografii, kliszy lub slajdzie, jak każda materialna rzecz, zniszczy się, szarzenie i pokryte kurzem, w końcu zanika.

…..Tak jednak być nie musi.

    Za pomocą najnowocześniejszej technologii jesteśmy w stanie zachować wasze wspomnienia niezależnie od jego formy ( klisze, zdjęcia, slajdy). Zeskanowując je sprawimy, że pozostaną one z wami już do końca. Niezależnie od oryginału trwać będą na Waszych komputerach, w elektronicznych ramkach, na pendrive, płytach DVD/CD, mailach JUŻ ZAWSZE.

Wystarczy, że przyjdziecie do nas ze swoimi cennymi skarbami wraz z wytycznymi. Oferujemy wam najlepszą jakość i usługę na najwyższym poziomie, dlatego nie czekajcie z tym do jutra! Czekamy na Was już dziś !

    P.S. Jeżeli nie macie czasu lub przeraża Was odległość, nie rezygnujcie, ponieważ wszystko można dostarczyć nam pocztą. Wystarczą nam wasze wspomnienia i ewentualny nośnik (np. pendrive). Wszystko odeślemy Wam z powrotem, nienaruszone. Płatności można dokonywać drogą elektroniczną. Więcej o naszych usługach możecie dowiedzieć się na stronie www.digitalizowanie.pl

Zapraszamy!