Przepisywanie Stron, Kraków

Przepisywanie stron

W 1448 r. w Moguncji Gutenberg założył drukarnię, w której, w latach 1452–1455 wydał własnym nakładem Biblię, nazwaną później Biblią Gutenberga.

Było to niezwykłe odkrycie, które na nowo wytyczyło granice periodyzacji dziejów. Mówi się, że wszystko co działo się wcześniej należy do średniowiecza, które jak żadna inna epoka w historii, była uboga w innowacje, które według ówczesnej myśli, po prostu razi wolę Bożą.

Dla wielu wynalazek ten wydaję się błahy, jednakże gdy na warsztat weźmiemy założenia makrohistoryczne, dostrzeżemy jego wielką wartość, którą śmiało można porównać do komputera.

Możemy spekulować, ile zajmowało mnichom, bo to oni przejęli ciężar kształcenia w ówczesnym świecie jedenej książki. Jednak musimy pamiętać iż przelicznikiem w tym wypadku będą nie dni, ani miesiące lecz lata.

Dzisiaj technologia daleko wyprzedziła wynalazek Gutenberga. Jednak dla wielu ludzi jest ona zbyt trudna do okiełznania. Niestety w urzędach oraz różnych instytucjach państwowych wymagany jest druk nie pismo, dlatego szczególnie osobom starszym ciężko jest posługiwać np. komputerem.

Jako profesjonaliści najwyższej klasy, świadczymy usługi różnego rodzaju. Jednym z nich jest właśnie przepisywanie pisemnych stron, bądź niewyraźnych druków. Dlatego jeżeli masz problem z obsługą komputera lub nie posiadasz go w ogóle, a potrzebujesz czegoś w formie druku.

Zapraszamy do nas!
POMOŻEMY CI WE WSZYSTKIM!