Laminowanie, Kraków

Laminowanie

Czasem to co kruche, delikatne, zniszczone lub po prostu stare, wymaga ochrony bądź szczególnego traktowania. Czasem stara legitymacja z czasów dzieciństwa bądź nieaktualny dowód lub zniszczony dyplom mają większą wartość niż wszystkie skarby świata, a ich utraty nie da się odkupić.
Pytanie nasuwa się więc samo, czy jesteśmy w stanie chronić swoje dzieła, co do których, czujemy sentyment, a może po prostu stanowią one „nasze oczko w głowie” ? Może kierując się dobrem wspomnienia, chcemy po prostu odrestaurować to co wydaje się nam stracone?

Jest na to sposób!

Wszystkie swoje papierowe skarby możemy ZALAMINOWAĆ !

W całym procesie, chodzi o to aby zniszczoną kartkę bądź rzecz podobnego rodzaju
pokryć laminatem dla uzyskania lepszej ochrony dokumentu np. na wypadek styczności z wilgocią lub dla efektów dekoracyjnych. Należy pamiętać, że samo laminowanie to rodzaj uszlachetnienia druku, polegające na przyklejeniu do powierzchni zadrukowanej folii.
Nie należy jednak, mylić tego pojęcia z z foliowaniem, które ma inny efekt niż laminowanie, ponieważ w przypadku tego drugiego, raz zalaminowane pozostanie piękne do końca.

Tego typu usługę można wykonać u Nas, na miejscu bądź zlecić nam jej wykonanie, przesyłając dany obiekt drogą mailową, pocztową lub osobiście wraz z wytycznymi.

Zapraszamy serdecznie!