Ksero, Kraków

Ksero

Co to pierwsze, jedyne, czasem wymaga powielenia.

    Nasze dowody, legitymacje, świadectwa, co rusz wymagają kserokopii, więc pomimo tego, że powinny być jedyne, niepowtarzalne i własne, niestety nie tylko do nas należą. Nie inaczej prezentuje się to w przypadku innych, dość ważnych dokumentów. Uciążliwa biurokracja sprawia, że jeden egzemplarz nie wystarcza. A czasem w ramach przezorności i zabezpieczenia, sami decydujemy się zwiększyć ilość sztuk.

Jednakże, sytuacji w których chcielibyśmy posiadać kopie czegoś jest więcej.

    Piękne cytaty czekają na swój czas, zapomniane książki chcą zostać przeczytane, niedocenieni autorzy pragną adoracji. Co zatem zrobić, gdy biblioteka oferuje nam tylko jeden egzemplarz, na który dodatkowo trzeba długo czekać? Co powinniśmy zrobić z naszą ulubioną książką, które swoje dni świetności ma już dawno za sobą? Gdzie szukać ratunku, gdy interesująca nas książka jest za droga?

Zapraszamy do Nas!

    Oferujemy Wam, ksero najwyższej jakości w przystępnych cenach, nie musicie martwić się o rozlatujące się kartki, bądź książki. Jesteśmy w stanie zmienić format książki, jego orientacje ( poziom lub pion). Z jednostronnych kartek, uczynimy dwustronne, powiększymy rozmiar dokumentu, tak aby był widoczny. Ksero to nie tylko powielenie oryginału, ale również jego ewentualna modyfikacja, która zadowoli nawet najbardziej wymagających.

P.s. Oferujemy ksero dokumentów formatu A3!

Zapraszamy serdecznie!