Fotograf i wydruk zdjęć, Kraków

Fotograf
„Ci, którzy uprawiają praktykę bez pilności lub – by rzec lepiej – bez nauki, są jak żeglarze wypływający na morze statkiem bez steru i busoli, nie mając nigdy pewności, dokąd się skierują.”

~Leonardo Da Vinci

Leonardo Da Vinci był człowiekiem idei, który swoimi poczynaniami, niewyobrażalnym talentem i mądrością wyznaczył śnieżkę wszystkim ambitnym i niepowtarzalnym ludziom, dla których nie liczy się tylko to co jest czy będzie, ale również możliwość zmiany przyszłości i przysłużenia się cywilizacji.

Jego śladami szło wielu, jednak jeżeli chodzi o fotografie, to począwszy do Josepha-Nicéphore’a Niepcego w roku 1826 r, kiedy to doszło do stworzenia pierwszej fotografii, poprzez wynalazek Louis Jacques Daguerre, aż do roku 1907 i braci Lumière, którzy wprowadzili na rynek pierwsze płyty do fotografii barwnej.

Technologia ciągle się zmienia, liczba fotografów stale wzrasta, dlatego swojego grafika i fotografa w jednej osobie, posiadamy i my! Dzięki swojemu profesjonalizmowi i zaangażowaniu nie ma mowy o pomyłkach! Co jednak czyni go wyjątkowym? Idąc za technologicznymi nowinkami, co rusz nasz specjalista poszerza swoją wiedzę w zakresie fotografii. Dlatego jeżeli chcesz uzyskać obiekty tworzone za pomocą najnowszych metod, przyjdź do nas!

Nie zawiedziesz się, oferujemy usługi najwyższej jakości.

Zapraszamy serdecznie!